Realizované projekty

Jahodnická

Komorní bytový projekt Jahodnická se třemi samostatnými bytovými jednotkami nachází se v klidné části Prahy 9 - Hloubětín. Objekt je součástí urbanisticky stabilizovaného obytného území, tvořeného nízkopodlažní zástavbou rodinných a malých bytových domů.

Kompletně rekonstruovaný viladům nabízí neobvykle krásný výhled do údolí potoka řeky Rokytka. Možnost bydlení ve městě s komfortem rodinného domu se vstupem na zahradu s venkovním vyhřívaným bazénem. Všechny byty jsou vybaveny terasou. Francouzská okna kryté terasy přízemního bytu vedou na zahradní terasu.

V nejvyšším patře viladomu je umístěno fitness s odpočívárnou a zázemím, které budou využívat všichni obyvatele domu. Garáže pro 3 automobily, na pozemku je zajištěno parkování pro 2 automobily.

Detail projektu

Typ projektu: Bytový dům
Adresa: Jahodnická 784/7, Praha 9 - Hloubětín
Počet podlaží: 3
Počet bytových jednotek: 9
Dispozice: 2+kk – 4+kk
Plocha: 80–130 m2
Dokončení: Prodáno jako developerský projekt

Lokalita

Praha 9 - Hloubětín

Hloubětín je městská čtvrť a katastrální území v pražském městském obvodu Praha 9. Na bývalém Vetiškově náměstí je k dispozici supermarket a řada obchodů a služeb, lékárny. Sídlí zde mateřské a základní školy, zvláštní škola, střední odborné učiliště. Sportovní vyžití nabízí mj. krytý a venkovní plavecký bazén a stadion Slavoje Hloubětín. V letech 2017–2019 bylo zbudováno volnočasové centrum H55, ve kterém mohou nejen občané Hloubětína využívat multifunkční sál, klubovnu a kavárnu. V březnu 2020 se sem přestěhovala pobočka Městské knihovny.


Vše na dosah ruky

Projekt je situován do klidného místa uprostřed přírody, v pěší dostupnosti se nachází údolí Rokytky s několika rybníky, příjemné místo jak pro vycházky s dětmi, tak i jízdu na kole. Pro běžné i týdenní nákupy se nachází v pěší vzdálenosti potravinářský supermarket. Z pohodové a tiché lokality je to přitom jen pár minut autem na Jižní spojku.


Kousek do přírody

Kejřův park, Hořejší rybník, přírodní park Smetanka jsou v pěší vzdáleností a poskytují ideální místo pro relaxaci a aktivní odpočinek. Nedaleká stezka „Rokytka“ propojuje Prahu 9 s centrem a ostatními částmi metropole. Stezka nabízí mnoho příležitostí k projížďkám na kole, na bruslích nebo k procházkám s kočárkem. V povodí říčky Rokytka je venkovní fitness s 25 stanovišti, kde je možné posilovat. 


Doprava

Oblast je dobře dostupná z hlediska dopravy a nachází se přímo u autobusové zastávky.

Galerie